Tuesday, 6 December , 2022
امروز : سه شنبه, ۱۵ قوس , ۱۴۰۱ - 13 جماد أول 1444
شناسه خبر : 23735
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : 24 آگوست 2020 - 20:18 |

احضار قومندان امنیه و سرپرست مقام ولایت پنجشیر به کابل توسط امرالله صالح

احضار قومندان امنیه و سرپرست مقام ولایت پنجشیر به کابل توسط امرالله صالح

امرالله صالح: به وزیر داخله هدایت داده شد تا سرپرست قوماندانی امنیه پنجشیر و سرپرست مقام ولایت پنجشیر را به کابل بخواهد.

امرالله صالح، معاون اول رئیس جمهور افغانستان، در صفحه فیسبوک خود نوشت: “به وزیر داخله هدایت داده است تا سرپرست قوماندانی امنیه پنجشیر و سرپرست مقام ولایت پنجشیر را به کابل بخواهد تا آنها تمام جزییات عملیات قریه سنگانه را که به هدف دستگیری کرام الدین کرام راه اندازی شده بود به مردم تشریج و توضیح نمایند”.

به گفته امرالله صالح، سیاسی ساختن موارد جرمی و حقوقی بخاطر اهداف کوچک سیاسی برای آدم هایی که ادعای بزرگ دارند شرم آور است. وزارت خانه ها بخصوص ادارات امنیتی برنامه های طویل و پیچیده ای خود را دارند. کرام الدین کرام در فهرست فراری های عدلی است. اما ربط دادن هر عملیات به رییس جمهور – ارگ و من از سوی فرصت طلبانی که مردم را ملیشه بی معاش خود تلقی میکنند اینبار برملا خواهد شد. کرام الدین کرام باید به دستگاه عدالت حاضر شود و اتهام نسبت به خود را پاک سازد. اینکه چه دستهایی در سوق قطعات خاص برای دستگیری یک فراری و متهم جرمی نقش داشتند باید معلوم گردد. یک حلقه معلوم الحال بی برنامه که با تعیین ناکاره ها پنجشیر را به گروگان گرفته اند حالا برآمده اند دنبال اینکه ازین حالت بد و خجل آور بازهم استفاده ناجایز سیاسی برای بقای چند نفر در صحنه نمایند. من از مردم میخواهم تصویر کلان را ببینند. نه در اطراف فراری ها بسیج شوند و نه وسیله شعارگرایان بی برنامه شوند. دولت قوی ضامن عزت همه ای مردم خواهد بود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا دروغ باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.