پیامبر اکرم (ص) :
داناترین مردم کسی است که دانش دیگران را به دانش خود بیفزاید..../..... به راستی من مبعوث گردیدم تا مکارم اخلاق را کامل کنم
Sunday, 25 July , 2021
امروز : یکشنبه, ۳ اسد , ۱۴۰۰ - 16 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 23875
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : 27 آگوست 2020 - 10:00 |
رییس جمهور:

برنامه ویژه امنیتی برای تامین امنیت شاهراه‌ها گرفته می‌شود

برنامه ویژه امنیتی برای تامین امنیت شاهراه‌ها گرفته می‌شود

محمداشرف غنی رییس جمهور کشور می‌گوید که جنگ دشمن هیچگونه مشروعیت ندارد و زیر هرگونه نام و پرچمی که باشد، هرگز به هدف نمی‌رسد.

به گزارش خبرگزاری جمهور؛ دفتر مطبوعاتی ارگ ریاست جمهوری با نشر خبرنامه‌ای گفته که جلسۀ سرقوماندانی اعلی قوای مسلح تحت ریاست آقای غنی عصر روز چهارشنبه (۵ سنبله) در ارگ برگزار شد.

در این جلسه، مسئولین نهادهای امنیتی و دفاعی، گزارش خویش را در مورد اوضاع عمومی امنیتی و تدابیر و برنامه‌های شان به هدف تامین امنیت ولایات به ویژه شاهراه‌ها و تهدیداتی که از سوی دشمن متوجه کشور است، به رییس جمهور ارائه کردند.

رییس جمهور گفت که خوشبختانه نیروهای امنیتی و دفاعی ما از تجارب خوب برای مقابله و دفع تهدیدات دشمن برخوردار اند و به نهادهای امنیتی و دفاعی در زمینۀ تامین امنیت شاهراه‌ها هدایت داد که هرچه زودتر برنامه‌های منظم خود را برای امنیت شاهراه ها عملی کنند، تا نتایج ملموس را در این قسمت داشته باشیم.

محمداشرف غنی به مسئولین نهادهای امنیتی و دفاعی هدایت داد که با مردم از نزدیک کار کنند و مشکلات آنان را حل نمایند. هماهنگی به سطح ولایات به ویژه هماهنگی میان نهادهای ملکی و نظامی بیشتر گردد.

آقای غنی گفت: اینکه دشمن افغانستان شکست خورده است، تردیدی وجود ندارد، زیرا دشمنان افغانستان این توانایی را ندارند که در برابر نیروهای دلیر امنیتی و دفاعی ما قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا مردم افغانستان را نسبت به آیندۀ شان ناامید بسازد، گفت که جنگ دشمن هیچگونه مشروعیت ندارد و زیر هرگونه نام و پرچمی که باشد، هرگز به هدف نمی رسد.

رییس جمهور تصریح کرد که خوشبختانه مردم و نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان از روحیه عالی برخوردار اند و شکست تنها نصیب دشمنان افغانستان می باشد. وی افزود که آیندۀ افغانستان به مردم و نیروهای امنیتی و دفاعی تعلق دارد و نیروهای امنیتی و دفاعی ما با اراده، قوت و روحیۀ بلند از وطن و مردم خود دفاع می کنند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا دروغ باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.