Tuesday, 24 May , 2022
امروز : سه شنبه, ۳ جوزا , ۱۴۰۱ - 23 شوال 1443
شناسه خبر : 25155
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : 15 سپتامبر 2020 - 11:15 |
رئیس جمهور:

تمام بندهای آب در غزنی اعمار می‌شوند

تمام بندهای آب در غزنی اعمار می‌شوند

محمداشرف غنی رئیس جمهور کشور می‌گوید که تمام بندها در ولایت غزنی دوباره ارزیابی شده‌اند و بندها در این ولایت اعمار می‌شوند.

به گزارش آژانس خبری پامیر ؛ آقای غنی در دیداری که با شماری از بزرگان و متنفذین ولایت غزنی در ارگ داشته گفته که ه انکشاف غیر متوازن با توجه به درجه ولایات، جبران نمی شود، برای آن باید معیارهای جدید داشته باشیم.

وی بیان داشته که غزنی خانه مشترک همه ماست و مشکلات شما، دردهای مشترک ما می‌باشد، به خواست ها و پیشنهادات شما رسیدگی می شود.

محمد اشرف غنی با اشاره به ارزش همکاری و هماهنگی مردم و بزرگان در بخش‌های مختلف، با تاکید گفت که برای بهبود بیشتر امور به شمول تامین امنیت، باید مردم ولسوالی به ولسوالی، منسجم شوند.

رئیس جمهور کشور از بزرگان متذکره خواست که بخاطر تقویت هرچه بیشتر وحدت مردم غزنی، در میان شان به یک نتیجه اصولی و عادلانه برسند و حکومت در آینده نزدیک زمینه انتخابات را در آنجا، فراهم خواهد کرد.

در این دیدار، ابتدا شاه گل رضایی نماینده مردم غزنی در مجلس نمایندگان، معلم هاشم، عبدالباری خانخیل و نصیر احمد فقیری رئیس شورای ولایتی، از توجه رئیس جمهور در زمینۀ مهار آب‌ها، زیربناها، رشد صنعت و تجارت و معارف قدردانی کردند و حمایت خویش را از نظام و برنامه‌های مختلف انکشافی حکومت، اعلان نمودند.

آنان خواست‌ها و مشکلات شان را در رابطه به امنیت، مکاتب مسدود شده، تطبیق پروژه های انکشافی، انتخابات ولایت غزنی، انکشاف متوازن، میدان هوایی، جلوگیری از فساد در اداره محلی، اصلاحات، راه ولسوالی ها و برق با رئیس جمهور شریک ساختند.

این در حالی است که در چند ماه اخیر نگرانی جدی از افزایش ناامنی‌ها در ولایت غزنی به ویژه در مرکز آن وجود داشت.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا دروغ باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.